Zapraszamy wszystkich chętnych i aktywnych, bądź chcących spędzić czas w dobrym towarzystwie i ciekawej tematyce. Zajęcia przeznaczone są w szczególności dla osób po pięćdziesiątym roku życia, choć nie tylko.
     
Spotkania prowadzone są w następujących formach:
  • otwarte konsultacje w każdy wtorek godzina 16.00 w pracowni cyfrowej (bezpłatne); te cotygodniowe spotkania przeznaczone są dla każdego kogo nurtują problemy z tematyki nowoczesnych technologii, można wpaść z własnym sprzętem lub skorzystać z naszych komputerów; wraz z wolontariuszami z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Adminiostracyjnych staramy się by żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi
  • spotkania z Latarnikiem raz w miesiącu w 3-ci czwartek o 18.00 w naszej kawiarni (bezpłatne); są to spotkania przeznaczone dla wszystkich chcących dowiedzieć się co nowego pojawiło się w świecie technologii, poruszamy również tematy które najczęściej ciekawią państwa (były i drony, i facebook, fotografia cyfrowa, druk 3d, gry i konsole oraz wiele wiele innych; najbliższy temat dostępny z wyprzedzeniem w aktualnościach
  • warsztaty komputerowe (wymagane wcześniejsze zapisy pod numerem 52-371-33-31) są to zajęcia odpłatne przeznaczone dla osób początkujących lub chcących dopiero wkroczyć w świat nowych technologii; tutaj poznajemy czym jest Internet, jakie urządzenia służą do serfowania, jak korzystać z google i co to jest poczta  internetowa
Celem spotkań jest poszerzanie swojej wiedzy o komputerach, urządzeniach mobilnych, programach użytkowych i internecie przy udziale prowadzącego oraz innych uczestników. Uczestnicy mają możliwość skorzystania z komputerów, jak i przyjścia z własnym laptopem, tabletem, czy smartfonem na spotkania, w czasie których staramy się pokazać, że praca z nowoczesna technologia może być nie tylko wymogiem nowoczesnego społeczeństwa, ale i przyjemnością.

     Chcielibyśmy, być dla państwa miejscem spotkań do którego chętnie państwo wracają i które również państwo współtworzą. Jesteśmy otwarci na ciekawe inicjatywy i pomysły, każdą inicjatywę można przedyskutować i rozważyć.
     Jeśli chcą państwo pogłębić swoją wiedzę i znaleźć odpowiedź na trapiące państwa pytania,  poznać ciekawych ludzi, bądź są państwo aktywni i pełni pomysłów, to serdecznie zapraszamy.
Prowadzi:

  • Sławomir Krajewski

Godziny zajęć:

  • W opisie zajęć

Cena:

  • bezpłatne

Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera dedykowanego do zajęć wyrażasz zgodę na powiadomienia o Twoich zajęciach np. przesunięciu terminu, zajęciach odwołanych oraz zajęciach dodatkowych i eventach. Twoje dane nie będą w żaden sposób przetwarzane.

   Zapisz się